Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Kingdom Come: Deliverance DIGITAL

54,90 zł

Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów. Suma punktów w koszyku to 5 punktów które mogą zostać zamienione na kod rabatowy o wartości 1,00 zł.

Brutto
Ilość
Dostępny!

Aktywacja:  

Wysyłka: do 10 minut, na email 24/7

Format:
Klucz aktywacyjny
Wersja językowa gry:
polska (napisy)
Gatunek:
RPG
Tryby gry:
Dla jednego gracza
Data wydania:
13 lutego 2018
Developer:
Warhorse Studios
Wydawca:
Deep Silver

Grasz jako Henryk, syn kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet. Pomścij śmierć swych rodziców i pomóż odeprzeć wroga!

Historia:

Czechy – położone w sercu Europy, ziemie bogate w kulturę, srebro i wznoszące się wszędzie zamki. Śmierć ukochanego władcy, cesarza Karola IV., pogrążyła królestwo w ciemności: wojna, korupcja i niezgoda rujnują klejnot cesarstwa.

Najstarszy syn Karola, Wacław, dziedziczy koronę. W przeciwieństwie do swego ojca, to naiwny, rozwiązły i mało ambitny monarcha. Jego przyrodni brat, król Węgier, Zygmunt, wyczuwa te słabości. Pozorując dobrą wolę, Zygmunt udaje się do Czech i uprowadza Wacława. Gdy tron zostaje pusty, Zygmunt plądruje czeskie ziemie i przywłaszcza sobie majątki.

W samym środku tego chaosu znajdujesz się Ty - Henryk, syn kowala. Twoje spokojne życie rozpada się na kawałki, gdy najazd wojsk, najętych przez samego króla Zygmunta, pali doszczętnie Twoją wioskę. Szczęście w nieszczęściu, jesteś jednym z niewielu ocalałych z tej masakry.

Bez domu, rodziny czy przyszłości, kończysz na służbie u pana Radzika Kobyły, który przeciwstawia się wtargnięciu wojsk Zygmunta do Czech. Los wciąga Cię w ten krwawy spór i wpuszcza w środek zaciekłej wojny, w której pomagasz walczyć o przyszłe losy Korony Czeskiej.

Najważniejsze cechy gry:

Wielki realistyczny otwarty świat: Majestatyczne zamki, rozległa przyroda, wszystkie wykonane w zapierającej dech grafice wyższej klasy.

Nielinearna fabuła: Rozwiąż zadania różnymi sposobami, a potem zmierz się z konsekwencjami swych wyborów.

Wymagające walki: Z dystansu, z ukrycia czy w formie pojedynku. Wybierz swoją broń i wypróbuj tuziny unikalnych kombinacji w walce, które są tak fascynujące, jak bezlitosne.

Rozwój postaci: Doskonal swoje umiejętności, zdobywaj nowe perki czy wykuwaj i ulepszaj swój ekwipunek.

Dynamiczny świat: Twoje czyny wpływają na reakcje ludzi wokół ciebie. Walcz, kradnij, uwódź, zastraszaj, perswaduj czy przekupuj. Wszystko zależy od Ciebie.

Poprawność historyczna: Poznaj historyczne postacie i doświadcz autentycznego wyglądu I atmosfery średniowiecznych Czech.

Specyficzne kody

Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

Grafika: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870

Pamięć RAM: 8GB

Miejsce na dysku: 40GB

System operacyjny: Win 7, Win 8, Win 10 (tylko systemy 64 bit)

Recenzje

Napisz swoją opinię

Kingdom Come: Deliverance DIGITAL

Aktywacja:  

Wysyłka: do 10 minut, na email 24/7

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: