Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Civilization VI: Rise and Fall PL DLC DIGITAL

69,90 zł

Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów. Suma punktów w koszyku to 6 punktów które mogą zostać zamienione na kod rabatowy o wartości 1,20 zł.

Brutto
Ilość
Dostępny!

    Aktywacja: SteamLogoS.png

     Wysyłka: do 10 minut, na email 24/7 

Format:
Klucz aktywacyjny
Wersja językowa gry:
polska
Gatunek:
Strategie
Tryby gry:
Dla jednego gracza, Multiplayer
Data wydania:
08 Luty 2018
Developer:
Firaxis Games
Wydawca:
2K Games

Civilization VI to gra umożliwiająca budowę własnego imperium, które przetrwa próbę czasu. Dodatek Rise and Fall to nowe wybory, strategie i wyzwania dla graczy, prowadzących swą cywilizację przez wieki. Czy zdołasz zainspirować lojalność ludów na całym świecie czy utracisz miasta na rzecz rywali? Czy twoja cywilizacja wejdzie w złotą erę czy pogrąży się w ciemnym wieku? W Civilization VI: Rise and Fall naprawdę stajesz się liderem na wieki.

Odpowiednie dowodzenie cywilizacją może przynieść jej rozkwit w złotej erze, ale pozostanie z tyłu może zapoczątkować ciemny wiek. Odpowiednio reaguj na wyzwania ciemnego wieku, a twoja cywilizacja powstanie odnowiona i wejdzie w erę heroiczną.

Zachęcaj obywateli do lojalności, utrzymując zwarte granice i inspiruj lojalność wśród innych cywilizacji, aby rozszerzać swoje imperium. Granice świata będą się wciąż przesuwały i zmieniały, gdy wolne miasta powstaną z imperiów, a sąsiedzi będą rywalizować o lojalność miast na mapie.

Nowy system gubernatorów pozwoli graczom jeszcze bardziej wyspecjalizować i spersonalizować miasta, a także reagować na nowe wyzwania ciemnego wieku i lojalności. Każdy z siedmiu niepowtarzalnych gubernatorów posiada własne drzewo promocji i korzysta z innych stylów gry oraz strategii.

Oprócz tych nowych systemów, Civilization VI: Rise and Fall wprowadza osiem nowych cywilizacji i dziewięciu nowych liderów. Można wznieść osiem nowych cudów świata, a także zbudować nowe jednostki, dzielnice, budynki i ulepszenia. To jeszcze więcej sposobów na budowę, podbój i inspirację.

Specyficzne kody

Procesor: Intel Core i3 2.5 Ghz / AMD Phenom II 2.6 Ghz lub szybszy

Grafika: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450 / Intel Integrated Graphics 530

Pamięć RAM: 4GB

Miejsce na dysku: 13GB

System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (tylko 64-bit)

Recenzje

Napisz swoją opinię

Civilization VI: Rise and Fall PL DLC DIGITAL

    Aktywacja: SteamLogoS.png

     Wysyłka: do 10 minut, na email 24/7 

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: